0 216 473 97 52

PERSONEL  MEMNUNİYETİ BİRİNCİ HEDEFİMİZ

0 216 473 97 52
HAKKIMIZDA
PAOLA DENİZCİLİK İNSAN KAYNAKLARI

Firmamız denizcilik sektöründe iş ve meslek eğitim danışmanlığı alanında 2020 yılında faaliyete başlamış̧ olup, kurulduğu tarihten itibaren güvenilirlik ilkesini hiç bozmamış, faaliyet gösterdiği her alanda dürüst ve doğru çalışma sistemi ile tanınmış, çalıştığı firma ve personellerin memnuniyetini en önemli ilkesi haline getirmiştir. Paola ailesi olarak gemi personellerinin iş ve meslek alanlarında insan kaynakları eğitimlerinin hizmetini sağlamaktayız. İş ve meslek alanında denizci faaliyetlerinde verilen eğitimlerimiz firmaların çalışma sistemine göre sınıflandırılıp çalıştırdıkları personellere uygun eğitimler sağlamaktır.  Çalıştığımız firmalar ve personelleri ile güvenilir, uzun vadeli iş birlikteliklerini amaç edinmiş olup inovasyona uyumlu, yaptığı işlerle örnek alınan ve tebrik alan global bir şirket olma yolunda ilerliyoruz.

jjjhkjl
MİSYONUMUZ

Misyonumuz içinde bulunduğumuz sektörde çalışan personellerin eğitimlerini ilerletmek ve onları geliştirmek için destek faaliyetlerinde bulunmak.

Gemici Olmak
VİZYONUMUZ

Oluşturduğumuz kurum kültürü ile birlikte kazandığımız tecrübelerimizi gelecek nesillere taşıyarak, önümüzdeki yıllar içerisinde bulunduğumuz sektörlerde ülke çapında en başarılı firmalar arasında yer almaktır.

marinetechk
1
MÜŞTERİ
1
PERSONEL
1
İŞ ORTAĞI
1
İŞE BAŞLAMA
PERSONELİMİZ
PAOLA

ŞİRKET MÜDÜRÜ

PAOLA

PERSONEL SORUMLUSU

PAOLA

HALKLA İLİŞKİLER 

Call Now ButtonİLETİŞİM